Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Herre 3 (Hotboys)
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Anton Ørsted Petersen8282263,500
Danny Lyø Petersen7201192,864
Jonny Petersen913581,4410
Rasmus Herløv Jørgensen911561,220
Michael Thomsen75230,710
Noah Gundersen 85230,634
Johan Emil Algren44131,000
Simon Brodersen-Almind43210,752
Rasmus Ørsted Petersen93120,330
Anders Meyer Simonsen62200,332
Emil Rostock Mathiasson52020,400
Magnus Hjorth Jørgensen41010,254
Lars Ørsted Petersen61010,170
Thomas Wiberg "Prima" Gejl81010,130
Kenneth Widén10000,000
Mikkel Vick Nielsen10000,000
Nicklas Spuur Lønstrup10000,000
Kasper Bøwig Rasmussen 10000,000
John Madsen20000,002
Axel Warming80000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
03-03Damerne vinder 1. div. igen 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe