Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Christian "Militær" Nyholt7251783,570
John "John John" Jensen5171343,400
Theis Scott Hansson612752,0014
Thomas Elsing36332,000
Anders "Kaptajn" Nyholt65140,830
Kenneth Widén24312,000
Kristian Snerle43210,7512
Nikolaj Borg73030,432
Jesper Østendahl12112,000
Dan "Fersken" Waldorff22111,002
Rasmus "Tordenstav" Nielsen62020,330
Thomas Andersen61010,174
Peter Holm61010,1712
Michael "Don H" Høxbroe20000,000
Jan Nåred20000,000
Kim Neubert20000,000
Lars Lindegren20000,002
Lars Rørby Johansen50000,000
Benjamin Kildall Selmer Kaarsberg50000,000
Allan Nordlunde Hjorth70000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
03-03Damerne vinder 1. div. igen 
27-02H3 Hotboys: 250 kampe til Anders el Capitán Nyholt 
Flere nyheder...
Seneste kampe
19-02Herre 2 - Benløse 2
03-02Helsingør 2 - Herre 3 (Hotboys)6 - 6
28-01Dame 1 - Vallensbæk5 - 6
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
03-03Herre 3 (Hotboys) - Benløse 3
09-03Hvidovre 3 - Herre 2
10-03Rødovre - Dame 1
Denne uges kampe...