Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
Dame 1
U15
U13
U11
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Christian "Militær" Nyholt103120113,100
John "John John" Jensen7231853,290
Theis Scott Hansson916881,7816
Thomas Elsing47431,750
Kristian Snerle55411,0012
Kenneth Widén55321,000
Anders "Kaptajn" Nyholt95140,560
Rasmus "Tordenstav" Nielsen83030,382
Nikolaj Borg103030,302
Jesper Østendahl12112,000
Dan "Fersken" Waldorff22111,002
Peter Holm72110,2912
Thomas Andersen92110,224
Jesper Bærensen11101,000
Ragner "Maes" Hansen21100,500
Benjamin Kildall Selmer Kaarsberg71010,140
Allan Nordlunde Hjorth101010,100
Mads Herskind10000,000
Kim Neubert20000,000
Michael "Don H" Høxbroe20000,000
Jan Nåred30000,000
Lars Lindegren40000,006
Lars Rørby Johansen50000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
27-05Årets Person! 
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe