Herlev Floorball Club
Gæstebog
Sponsorer
Bestyrelsen
Træningstider
Adresser
Kontingent
Links
Topscorerliste
Evighedsliste
Statistik
Herre 1
Herre 2
Herre 3 (Hotboys)
Dame 1
U15
U13
U11
    Kampe
    Truppen
    Statistik
    Stillingen
U9
U7
Familiefloorball

NavnKampePointMålAssistsP/KMin.
Frederik Olander 13161421,230
Malthe Karlsen138440,620
Asta Haugaard Jensen177610,410
Theodor Ramlow Stumpe124310,330
Johanne Gejl94220,440
Jacob Malmquist104220,400
Alexander Mossing83210,380
Nikolaj Brodersen-Almind133210,230
Niels Durand Skottrup62110,330
Theodor Møller Henriques11101,000
Noah Meisner61100,170
Liam Ederstrøm131010,080
William Liliendahl30000,000
Ask Nyholm170000,000
300 kampe:
Tillykke til Christian "Militær" Nyholt
Seneste nyheder
26-04Indkaldelse til Generalforsamling 2024 
19-09H3 "Hotboys" Sejr i sæsonpremieren! 
12-08SÅ STARTER SÆSON 23/24! 
03-04Indkaldelse til Generalforsamling 2023 
21-03U11: Velgennemført stævne i Herlev hallen 
21-03H3 Hotboys - afslutter sæsonen med hæderligt nederlag 
07-03H3 Hotboys: Sejr i Greve! 
03-03Damerne vinder 1. div. igen 
Flere nyheder...
Seneste kampe
05-05Rødovre - Dame 18 - 1
29-04Herre 2 - Vanløse 26 - 10
08-04Herre 3 (Hotboys) - Vanløse 38 - 2
03-12Benløse - U11
19-11U13 - Jægerspris
01-10Herre 1 - Lyngby7 - 11
Sidste uges kampe...
Kommende kampe
Ingen aktuelle kampe